تا به حال به نقش افراد گوناگون در مراحل زندگی و جشن های خود فکر کرده اید؟ آیا می دانید که قبل از شروع هر کاری باید با چه کسی مشورت کرد و چه کسی می تواند به شما در بهتر انجام شدن کارها کمک کند؟ در این صفحه با مقاله هایی رو به رو خواهید شد که نقش اشخاص متفاوت را در زندگی شما مشخص خواهد کرد.

افراد افراد

۱۴ دی ۱۳۹۵
اکثر ساقدوش‌ها مشتاقند تا دوستشان، عروس، را در روز مخصوصش همراهی کنند. این یک رابطه‌ی عادی بین دوستان است اما در بعضی شرایط عروس‌ها فراموش می‌کنند که ساقدوش‌ها در اصل در حق عروس کمک می‌کنند. یکی از این موقعیت‌ها زمانی است که عروس‌ها سوالاتی مسخره از ساقدوش‌ها می‌پرسند. اینجا 5 نمونه از این سوالات و نحوه‌ی آمادگی برای پاسخ دادن به آن‌ها وجود دارد.
۱۰ آبان ۱۳۹۵
کمک و همیاری یکی از اصول موفقیت انسان است. اگر این مسئله به برگزاری عروسی مربوط شود که بسیار عالی‌تر می‌شود، هم در کنار عزیزانتان خوش می‌گذرانید و هم کارها را سریع‌تر پیش می‌برید.
۴ مهر ۱۳۹۵
شما می‌توانید این مقاله را به عنوان لیستی از وظایف برای دامادهای از همه‌جا بی‌خبر درنظر بگیرید یا ایده‌هایی برای کارهایی که می‌توانید به داماد محول کنید را بدست آورید. لینک این مقاله را به داماد بفرستید و عقب بنشید تا داماد بقیه‌ی وظایف را انجام دهد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۵
بسياري از آقا دامادها طي برگزاري مراسم عروسيشان دچار استرس بابت زمان و هرينه و... مي‌شوند، چرا که همکاري و همدلي پيوسته‌ي پدرشان را در کنار خود حس نمي‌کنند. اگر از وظايف پدر داماد در راستاي برگزاري عروسي و همياري و همدلي در کنار داماد اطلاعات کافي نداريد، مطالعه‌ي اين مقاله را به شما حتما توصيه ميکنيم.
۸ شهريور ۱۳۹۵
تا حالا شاهد این بوده‌اید در یک جشن عروسی، ناهماهنگی بین ساقدوش‌ها و انجام نادرست وظایفشان باعث اضطراب و پریشانی عروس شده باشد؟ در این مقاله به بررسی تمام وظایف ساقدوش‌ها قبل و بعد و در حین عروسی می‌پردازیم. مطالعه‌ی اين مقاله به هرچه شادتر و منظم‌تر برگزار شدن مراسمتان کمک می‌کند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۵
بي‌شک کمک و پشتيباني مادر داماد طي اجراي مراسم عروسي باعث دلگرمي عروس و داماد عزيز و هرچه منظم برگزار شدن مراسم مي‌شود. در اين مقاله به تعدادي از وظايف مهم مادر داماد اشاره مي‌کنيم.
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
13 نکته‌ي مفيد و ارزشمند درباره تهيه‌ي ليست مهمانان، مسائل مربوط به بودجه و کمک به مهمانان خارج از شهرتان و... که بايد بخاطر داشته باشيد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
به عنوان پدر عروس، شما یکی از اعضای کلیدی مراسم عروسی هستید و نباید نقش خود را دست کم بگیرید چه در روز عروسی و چه در رهبری مراسم تا آن روز. در اینجا ما به تعدادی از وظایف پدر عروس اشاره می‌کنیم که ممکن است تعدادی از آنها را بدانید و تعدادی را نه.
۵ فروردين ۱۳۹۵
خواهر عروس بودن کار مهمی است، شاید هم یکی از مهم‌ترین کارهای عروسی. خواهر عروس کوه و پشتوانه‌ی خانواده محسوب می‌شود. تنها کسی که همه چیز را می‌داند، اما او هم یک انسان است و گاهی اوقات به کمک نیاز دارد. پس اگر قرار است خواهر شما به زودی ازدواج کند شما باید بعضی چیزها را بدانید.
۱۰ بهمن ۱۳۹۴
اگر فکر می‌کنید خواهرشوهرتان دیوانه است یا نه بستگی به این دارد که برداشت شما از دیوانه دقیقا چیست. اگر خواهرشوهر شما باعث آزار و اذیت شما می‌شود در زیر ما چند روش برای برخورد مناسب با او به شما ارائه می‌دهیم.
۱۰ دی ۱۳۹۴
ممکن است که بارها در مراسم عروسی های مختلفی بوده باشید اما هیچکدام پر معنی تر از عروسی دخترتان نیست. با ایفای صحیح و بی عیب نقش تان در روز عروسی دخترتان این روز را به یک روز پر ارزش برایش تبدیل کنید.
۳ آذر ۱۳۹۴
داشتن ساقدوش هايي درخور جشن ازدواج همواره به شکيل تر جلوه دادن جشن کمک شايان توجهي مي کند.
۲۹ آبان ۱۳۹۴
زمان تجمیع قوا رسیده! مي خواهيم ببينيم که نقش های سنتی هرکسی چیست.
۹ آبان ۱۳۹۴
در اين مقاله سعي بر آن است که چگونگي آشنايي و رفتار با زني که پيش از شما شوهرتان عاشقش بوده را بررسي کنيم.