«سالم بمونین» شامل روش ها و راهکارهایی است که بتواند به سالم بودن جسم و روحتان کمک کند.

سلامت سلامت

۲۶ بهمن ۱۳۹۵
با وجود اینکه دستپاچه شدن طی پروسه‌ی برنامه ریزی عروسی امری رایج است، اما دلیلی ندارد که روی سلامتتان تاثیر بگذارد. یک نفس عمیق بکشید و این پنج راه مفید برای مدیریت و کاهش استرس را مطالعه کنید.
۱۲ بهمن ۱۳۹۵
صفر تا صد آنچه که لازم است راجع به رژیم آبمیوه بدانید.
۳ بهمن ۱۳۹۵
اين مقاله به آشنايي با ورزش يوگا و فوايد بي‌نظير آن از جمله تناسب اندام، زيبايي و جواني مي‌پردازد.
۲۱ دی ۱۳۹۵
در اين مقاله به چند عادت رايج و مخرب پرداخته‌ايم که به شدت سلامتي شما را تحت الشعاع قرار مي‌دهند. بخوانيد، بدانيد و اجتناب کنيد.
۹ دی ۱۳۹۵
سرتان شلوغ است و نمي توانيد ورزش کنيد؟ از بي‌تحرکي خسته شده‌ايد؟ اين مقاله به شما کمک مي‌کند تا دوباره به ورزش کردن روي آوريد و ورزش را جزئي از برنامه‌ي جدانشدني زندگيتان قرار دهيد.
۲۷ آذر ۱۳۹۵
اگر از این سو به آن سو برای انجام میلیون‌ها کار عروسی می‌دوید، احتمالا شما کم انرژی و خسته خواهید شد. این چند توصیه به شما کمک می‌کند تا روز عروسی بی‌توقف بتازید.
۱۷ آذر ۱۳۹۵
این تکنیک‌های آسان را به کار ببرید تا درصدچربی بدن را کاهش داده و سیکس پک خود را نمایان کنید.
۶ آذر ۱۳۹۵
اگر همیشه با کسل بودن سر صبح و عنق بودن مشکل دارید در این مقاله به 5 راه اصلی پرداختیم که به طور شگرفتی به یک شروع مثبت کمک می‌کند.
۱۲ آبان ۱۳۹۵
رژیم سم زدایی چیست؟ چرا قبل از عروسی باید چنین رژیمی بگیریم؟ آیا می‌توان بدون گرسنگی و هوس‌های مداوم هم از نفخ جلوگیری کرد و انرژی بالایی هم داشت؟ پاسخ تمامی سوالات را با نکات تخصصی تغذیه‌ای در این مقاله مطالعه کنید.
۲۷ مهر ۱۳۹۵
اضافه وزن بعد از عروسی یکی از نگرانی‌های رایج زوج‌ها است. در این مقاله روش‌های ساده و سالمی برای پیش گیری از این مشکل ارائه کرده‌ایم.
۷ مهر ۱۳۹۵
کربوهیدرات‌ها: خوب و بد و روش صحيح خوش اندام شدن برای لباس عروسیتان
۲۲ شهريور ۱۳۹۵
آيا به معجزه‌ي خوردن صبحانه پي برده‌ايد؟ اکنون که روز بزرگ شما فرا رسیده، با یک صبحانه‌ی صحیح و سالم در پرانرژی‌ترین و شاداب‌ترین حالت خود قرار بگیرید.
۳ شهريور ۱۳۹۵
در اين مقاله به 8 ترفند آسان و اساسي براي دستيابي به اندامي مناسب اشاره مي‌کنيم. 8 راهکاري که رعايتشان طي يک دوره ي 21 روزه شما را به سوي سلامتي و تناسب اندام هدايت مي‌کند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۵
آيا تا به حال از رژيم غذايي مديترانه‌اي چيزي شنيده‌ايد؟ آيا از رژيم‌هاي سخت و محدودکننده خسته شده‌ايد؟
در اين مقاله به معرفي تمام جوانب رژيمي مي‌پردازيم که نه تنها کسل کننده و محدودکننده نيست بلکه سرگرم کننده هم است و به سلامتي و شادابي شما کمک به سزايي ميکند.
۱۲ تير ۱۳۹۵
در این مقاله بهترین تمرینات دوره‌ای عضلات شکم را به شما نشان می‌دهیم که شکمتان را برای فصل بیکینی آماده کنید.
۲۳ دی ۱۳۹۴
شما یک شبه به شکمی ورزیده و صاف دست نخواهید یافت مگر اینکه راهکارها و روش‌های زیر را دنبال کنید.
۲۰ آذر ۱۳۹۴
در گذشته برای عروسی تنها توجه به عروس ها بوده در حالی که امروزه دامادها نیز به ظاهر خودشان توجه می کنند و زمان و هزینه برای آن می گذارند. در این بخش سعی داریم تا دامادها را با نکاتی برای مراقبت از پوست آشنا کنیم.
۲۷ مهر ۱۳۹۴
در اين بخش سعي مي شود ليستي جامع از بهترين کارهايي که مي شود براي رهايي از استرس مي توان انجام داد را معرفي کنيم.
۱۲ مهر ۱۳۹۴
مناسب بودن وزن در روز عروسي دغدغه اکثر عروس خانم ها مي باشد. در اين بخش سعي شده راه کارهايي براي کم کردن وزن تا روز عروسي بيان شود.
۲۰ شهريور ۱۳۹۴
مناسب بودن وزن در روز عروسي دغدغه اکثر عروس خانم ها مي باشد. در اين بخش سعي شده راه کارهايي براي کم کردن وزن تا روز عروسي بيان شود.
۱۸ تير ۱۳۹۴
ریزش مو می تواند فقط در پوست سر و یا کل بدن تاثیر بگذارد. و می تواند در نتیجه وراثت، تغییرات هورمونی، شرایط پزشکی و یا داروها باشد. همه از جمله مردان، زنان و کودکان می توانند ریزش مو را تجربه کنند.