«سالم بمونین» شامل روش ها و راهکارهایی است که بتواند به سالم بودن جسم و روحتان کمک کند.

سلامت سلامت

۲۶ بهمن ۱۳۹۵
با وجود اینکه دستپاچه شدن طی پروسه‌ی برنامه ریزی عروسی امری رایج است، اما دلیلی ندارد که روی سلامتتان تاثیر بگذارد. یک نفس عمیق بکشید و این پنج راه مفید برای مدیریت و کاهش استرس را مطالعه کنید.
۱۲ بهمن ۱۳۹۵
صفر تا صد آنچه که لازم است راجع به رژیم آبمیوه بدانید.
۳ بهمن ۱۳۹۵
اين مقاله به آشنايي با ورزش يوگا و فوايد بي‌نظير آن از جمله تناسب اندام، زيبايي و جواني مي‌پردازد.
۲۱ دی ۱۳۹۵
در اين مقاله به چند عادت رايج و مخرب پرداخته‌ايم که به شدت سلامتي شما را تحت الشعاع قرار مي‌دهند. بخوانيد، بدانيد و اجتناب کنيد.
۹ دی ۱۳۹۵
سرتان شلوغ است و نمي توانيد ورزش کنيد؟ از بي‌تحرکي خسته شده‌ايد؟ اين مقاله به شما کمک مي‌کند تا دوباره به ورزش کردن روي آوريد و ورزش را جزئي از برنامه‌ي جدانشدني زندگيتان قرار دهيد.
۲۷ آذر ۱۳۹۵
اگر از این سو به آن سو برای انجام میلیون‌ها کار عروسی می‌دوید، احتمالا شما کم انرژی و خسته خواهید شد. این چند توصیه به شما کمک می‌کند تا روز عروسی بی‌توقف بتازید.
۱۷ آذر ۱۳۹۵
این تکنیک‌های آسان را به کار ببرید تا درصدچربی بدن را کاهش داده و سیکس پک خود را نمایان کنید.
۶ آذر ۱۳۹۵
اگر همیشه با کسل بودن سر صبح و عنق بودن مشکل دارید در این مقاله به 5 راه اصلی پرداختیم که به طور شگرفتی به یک شروع مثبت کمک می‌کند.
۱۲ آبان ۱۳۹۵
رژیم سم زدایی چیست؟ چرا قبل از عروسی باید چنین رژیمی بگیریم؟ آیا می‌توان بدون گرسنگی و هوس‌های مداوم هم از نفخ جلوگیری کرد و انرژی بالایی هم داشت؟ پاسخ تمامی سوالات را با نکات تخصصی تغذیه‌ای در این مقاله مطالعه کنید.
۲۷ مهر ۱۳۹۵
اضافه وزن بعد از عروسی یکی از نگرانی‌های رایج زوج‌ها است. در این مقاله روش‌های ساده و سالمی برای پیش گیری از این مشکل ارائه کرده‌ایم.