امروزه بسیاری از جوان ها اطلاعات کافی درباره نحوه برگزاری مراسم های مختلف برای داشتن ازدواجی خاطره انگیز ندارند. ممکن است عده ای بخواهند از رسم و رسومات شهری خاص با خبر باشند. مقاله های موجود در این صفحه می تواند کمک شایان توجهی به این قبیل دوستان داشته باشد.

مراسم مراسم

۱ اسفند ۱۳۹۵
این چند توصیه را دنبال کنید تا بودجه‌ای بسازید که رویایتان را برای یک عروسی معرکه محقق کند و حساب بانکیتان را از فشارهزینه ها نجات دهد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۵
روز عروسي بزرگترين روز زندگي شماست به همين خاطر بايد تمام خاطرات را ثبت کنيد تا بعدا دچار پشيماني نشويد. اين مقاله ليستي از عکس‌هاي عروسي را در اختيار مي‌گذارد که نبايد از دست بدهيد.
۲۶ دی ۱۳۹۵
از خير ماه عسل گذشته‌اید؟ یا برنامه‌ای ویژه و عالی برای آن ترتیب داده‌اید؟ در هر دو صورت خواندن این مقاله‌ی مفید به شما کمک می‌کند تا برخی اشتباهات را مرتکب نشوید.
۳۰ آذر ۱۳۹۵
وقتی دارید برای عروسی برنامه‌ریزی می‌کنید، شاید به این فکر کنید که چگونه می‌توانید آن را به یادماندنی کنید. یکی از روش‌ها خودمانی کردن مراسم است. در این مقاله چندین دلیل عالی برای برگزاری یک عروسی کوچک وجود دارد.
۲۲ آبان ۱۳۹۵
حتما با خودتان میگویید این چه عنوانی است! مزیت‌های یک عروسی زمستانی؟ اما به شما قول می‌دهیم پس از خواندن این مقاله نظرتان به کل عوض خواهد شد و تاریخ عروسی را تغییر خواهید داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۵
اگر قصد دارید یک عروسی رویایی در یک باغ زیبا یا لب ساحل ترتیب دهید، حتما این مقاله را مطالعه نمایید.
۱ مهر ۱۳۹۵
بودجه‌ی شام عروسیتان حتما مقدار قابل توجهی از هزینه‌های عروسی را در بر دارد. حال آنکه در اکثر سایت‌ها توصیه‌هایی راجع به انتخاب غذا می‌دهند، این مقاله کمی متفاوت است. این مقاله لیستی از توصیه‌ها راجع به غذاهاییست که نباید در مراسمتان سرو کنید.
۶ شهريور ۱۳۹۵
اینجا تمام چیزهایی که باید قبل از تنظیم تاریخ عروسی در نظر بگیرید وجود دارد. مهم‌تر از اینها، بعضی روزهای سال هستند که قبل از انتخابشان باید تجدید نظر کرد. این مقاله تمام شاهراه‌های اصلی را قبل از شروع مسیر مشخص می‌کند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
چنانچه به دنبال ایده‌های عکاسی منحصر به فرد جشن عروسی هستید، ما به شما کمک می‌کنیم. جشن عروسی هر چه بیشتر دارای همکاری متقابل باشد، بیشتر به یادماندنی و سرگرم کننده خواهد بود. روشی ساده برای اینکه میهمانها را در آن سهیم کنیم این است که هشتگ جشن عروسی داشته باشیم. تلفیقی از دو چیز است که در حال حاضر میهمانها دوست دارند (ازدواج شما و رسانه‌های اجتماعی) که آنها را مشتاق می‌سازد تا از تمام این لحظات بخصوص جشن عروسی برای یک بار در طول عمر خود عکس بگیرند.
۲۵ خرداد ۱۳۹۵
طی دهه‌های اخیر همین که زوج‌های جوان از سنتگرایی به سمت علایق و شیوه‌های خودشان منعطف شدند، انتظارات و سنت‌های عروسی هم دستخوش انقلابی عظیم ولی خوشایند شدند. زوج‌ها همانگونه که سیر معمول عروسی را طی می‌کنند، می‌توانند چندین قانون را بشکنند. در زیر 10 قانون که شما را به مدرنیته سوق می‌دهند آمده است.
۵ اسفند ۱۳۹۴
هنگام ایجاد یک تم عروسی، مهم‌ترین چیزی که باید در نظر گرفت اینست که چه چیزی شما را به عنوان یک زوج (عروس و داماد) می‌تواند به بهترین وجه نشان دهد. این کار را به شیوه‌های مختلف می‌توان انجام داد، مانند انتخاب یک علاقه مشترک، فصل مورد علاقه، حیوان مورد علاقه و البته انتخاب مکان. در اين مقاله سعي بر معرفي رنگ‌ها و معاني آن‌ها داريم.
۲۶ بهمن ۱۳۹۴
وقتی نوبت به برنامه‌ریزی عروسی می‌رسد، یکی از هیجان انگیزترین قسمت‌ها تصمیم‌گیری در مورد ظاهر مراسم عروسی است. می‌دانیم که همه توانایی میزبانی یک روز بزرگ را در کنار یک دریاچه یا در یک مکان دکور شده به مدل قدیمی ندارند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۴
شما تمام تمرکز خود را بر روی برنامه‌ریزی جشن عروسی گذاشته‌اید، اما تا به حال به فکر مراسم قبل از آن بوده‌اید؟ خبر خوب این است که شما احتیاج زیادی به برنامه‌ریزی برای آنها ندارید. اجازه دهید خانواده و دوستان شما کارهای این مراسم را انجام دهند و برای دکور و غذا و فعالیت‌ها به آنها اعتماد کنید. اما اگر می‌خواهید آن‌ها را به سمتی هدایت کنید و یا انتظارات خود را به آن‌ها بیان کنید از برگه تقلب قبل از ازدواج استفاده کنید!!!
۱۵ آذر ۱۳۹۴
شايد براي خيلي از ما جالب باشد که رسوم کشورهاي مختلف جهان را در امر ازدواج بدانيم. در اين مقاله و مقاله هاي بعد سعي بر اين داريم که با اين آداب جالب آشنا شويم.
۱ آذر ۱۳۹۴
برنامه های زیر را رعایت کنید تا مطمئن شوید مراسم ماه عسل به خوبی انجام می شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۴
بهار، تابستان، پائیز و زمستان – با کمک اين مقاله زیبایی و الهام پذیری برای عروسی را در هر فصل پیدا کنید.
۱۶ آبان ۱۳۹۴
نحوه برگزاري مراسم همواره مورد توجه عروس ها و دامادها و حتي خانواده آن ها مي باشد. يکي از اين روش ها برگزاري جشن عروسي در مسافرت مي باشد.