یکی از مهیج ترین بخش ازدواج خرید وسایل مرتبط با هر مراسم و زمان بندی درست برای خرید و یا سفارش می باشد. هدف از ایجاد این صفحه معرفی لوازم و ارائه زمانبندی مناسب است که می تواند به هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم کمک کند.

لوازم مورد نیاز لوازم مورد نیاز

۱۳ مرداد ۱۳۹۵
تهيه‌ي لباس مناسب ساقدوش‌ها با توجه به اندام و سليقه‌هاي متفاوت و بعضي مسائل مربوط به بودجه، هميشه يکي از بحث برانگيزترين مراحل برگزاري عروسي مي‌باشد. ما در اين مقاله به تمامي مسائل از جمله ست کردن، مديريت بودجه، مشورت با ساقدوش‌ها و... مي‌پردازيم.
۲۴ تير ۱۳۹۵
یکی از مهمترین جنبه‌های دیداری روز بزرگ زندگیتان ماشین عروس است. انتخاب درست می‌تواند کاپوت ماشین را در هنگام رانندگی زیبا جلوه دهد، در نتیجه این صحبت برای بیشتر زوجین جز یکی از بخش‌های برنامه‌ریزی است که شما و همسرتان می‌توانید از آن لذت ببرید.
۲ تير ۱۳۹۵
آیا می‌خواهید در روز عروسیتان جذابتر از جیمز باند و پرنس چارمینگ به نظر برسید؟ این راهنمایی‌های ساده را دنبال کنید تا مطمئن شوید که وقتی روز بزرگ فرا برسد عالی به نظر می‌رسید.
۱۹ خرداد ۱۳۹۵
آیا می‌توانید طول لباس تا مچ پا را از طول لباسی بین ساق پا و زانو تشخیص دهید؟ طول لباس تا زیر زانو را از طول نامتقارن چطور؟ اگر در گروهی هستید که جوابشان بله است، پس از عکس‌ها برای الهام گیری استفاده کنید، اگر در گروهی هستید که جوابشان خیر است، این همه چيزيست که برای فهمیدن تفاوت بین طول لباس‌های متداول نیاز دارید.
۱۲ خرداد ۱۳۹۵
لباس عروس دوخته شده برای همه عروس‌ها نیست. شاید لباس خاصی را در ذهن داشته باشید، لباسی که نمی‌توانید دوخته شده‌اش را پیدا کنید یا شاید فقط یک بار در زندگیتان می‌خواهید داشتن لباس عروسی که فقط برای شما دوخته شده است را تجربه کنید. یا دلیلش هر چه که می‌خواهد باشد اگر می‌توانید از عهده مخارجش بر بیایید (که نسبتا گران‌تر از ان چیزی نیست که فکر می‌کنید) وسوسه طراحی لباس عروس سفارشی اجتناب ناپذیر است.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
در اين مقاله سعي داريم چند نمونه از مدل‌های حلقه‌های نامزدی مدرن پرنسسی را به نمايش بگذاريم.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
در عصر جدید برای لباس‌های عروس طرح‌ها و رنگ‌های زیادی وجود دارد. زمان پوشیدن لباس‌های عروس سنتی بلند سفید گذشته است. شما الان می‌توانید به دنبال پیراهن چندرنگ برای عروسی‌تان باشید. در اين مقاله به معرفي ترکيب رنگي سفيد و آبي مي‌پردازيم.
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
در اين مقاله سعي داريم چند مدل از حلقه‌هاي روکش شده با سنگ (مخصوص عروسی) را به شما معرفي کنيم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۵
برای مردان گیج کننده است که چگونه لباس مردانه را ست کنند و کدام رنگ و پیراهن برای مراسم عروسی می‌تواند بهترین گزینه باشد. گاهی اوقات شما خیلی ایده و زمان دارید ولی هنوز این برای شما گیج کننده است که چطور لباس را انتخاب کنید و چگونه آن را با لباس عروس هماهنگ کنید. اين سري مقاله مي‌تواند راهنماي خوبي جهت انتخاب کت و شلوار مناسب داماد باشد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۵
تصمیم گیری راجع به کیک عروسی یکی از بهترین چیزها در برنامه‌ریزی عروسی است. این بهترین بهانه برای امتحان کردن طعم‌ها و خامه‌های مختلف، همه به عنوان تحقیق و جستجو است. در اين مقاله سعي داريم تا کمکي داشته باشيم براي انتخاب کيک مناسب.