ازدواج دارای موضوعات مختلفی است. برای برخی از دوستان مقدور نمی باشد که در رابطه با هر موضوع مرتبط با ازدواج به مشاور مراجعه کرده و نظرات مشاور را جویا شوند. در این صفحه قصد داریم مشاور را به خانه شما بیاوریم تا بتوانید تصمیمات درست و به جایی را برای موضوعات خاص بگیرید.

مشاوره مشاوره

۱۹ بهمن ۱۳۹۵
با وجود اینکه اخیرا بین مردم رایج شده است که ازدواج و بچه دار شدن را به تاخیر می‌اندازند، تحقیقات جدید نشان داده که این مسئله در اصل باعث استرس بیشتر و رضایتمندی کمتر از زندگی است. چندین مشکل جزئی هم در این روند دخیل هستند اما یک ازدواج زودهنگام برای شادی بلند مدت و زندگی شخصی شما بهتر از به تاخیر انداختن آن باشد
۶ بهمن ۱۳۹۵
همه ي آدم ها قبل از هرکار مهمي ترديد دارند، پس ترديد قبل از ازدواج هم عادي و هم مهم است. در نتيجه بايد بررسي شود تا به يک ازدواج خوب ختم شود. با اين مقاله همراه باشيد.
۱۱ دی ۱۳۹۵
چهره‌ي زيبا چيزي نيست که پايدار باشه و اکثر مردان عاقل چندان اهميتي به اين موضوع نمي‌دهند، در عوض خيلي ويژگي‌هاي ديگر را لازمه‌ي زندگي مي‌دانند که در اين مقاله به چند مورد از آنها پرداختيم. از قديم هم گفتند: صورت زیبای ظاهر هیچ نیست، ای برادر سیرت زیبا بیار.
۲۰ آذر ۱۳۹۵
شاید شما فکر کنید که همسر آینده‌تان را به خوبی می‌شناسید. احتمالا صحبت‌های طولانی هم راجع به دیدگاهتان نسبت به آینده داشته‌اید، اما شاید راجع به اینکه چگونه به آن آینده دست پیدا کنید صحبت نکرده‌اید. خیلی چیزها هستند که صحبت کردن درباره‌شان دشوار است و حتی شاید ندانید که باید راجع به این مسائل باید صحبت کنید. در این مقاله چند موضوع برای بحث و گفتگو وجود دارد که به هردوی شما تصویر واضحی از انتظارات بعد از ازدواج نسبت به یکدیگر می‌دهد.
۳ آذر ۱۳۹۵
همه‌ی ما داستان‌هایی را از هزینه‌های هنگفت عکاسان عروسی شنیده‌ایم. ما در این مقاله راه‌هایی را ارائه کردیم که علاوه بر داشتن عکس‌هایی حرفه‌ای و زیبا، بتوانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.
۱۸ آبان ۱۳۹۵
هنگام برنامه‌ریزی عروسی، بالا رفتن تنش‌ها رایج و عادیست. موضوعاتی وجود دارد که طبیعتا مشاجره برانگیزند، برای جلوگیری از این‌ها بسیار مهم است تا این موضوعات را شناخته و آن‌ها را اولویت بندی کنیم. مواظب این موضوعات باشید تا قبل از روز بزرگتان بین شما و همسرتان فاصله نیفتد.
۳ آبان ۱۳۹۵
ما لیستی از چیزهای اساسی ترتیب داده‌ایم که مطمئنا بعد از ازدواج تغییر خواهند کرد، پس برای این تغییرات آماده شوید
۱۴ مهر ۱۳۹۵
این مقاله یک راهنمایی برای چیزهایی است که ممکن است همسرتان از ازدواج بخواهد. یک راهنمایی و مشاوره‌ی مفید می‌خواهید؟ خواندن این مقاله دقیقا همان چیزی است که به شما کمک می‌کند
۲۰ شهريور ۱۳۹۵
اگر به تازگی ازدواج کرده و با همسر عزیزتان زیر یک سقف زندگی می‌کنید، مطالعه‌ی این 10 نکته به دوام و شادابی رابطه‌تان کمک به سزایی میکند.
۶ مرداد ۱۳۹۵
آيا تا به حال برايتان پيش آمده که عروس خانمي از نحوه ي برگزاري مراسم عروسيش ناراضي و پشيمان باشد؟
براي جلوگيري از اين حس،شما بايد چند پاسخ جامع براي سوالاتي مهم در نظر داشته باشيد.
در اين مقاله به چند پرسش و پاسخ از اين دست،پرداخته شده است.