مقاله مقاله

انتظارات گل آراي عروسي از شما
انتظارات گل آراي عروسي از شما

انتظارات گل آراي عروسي از شما

گل‌ها جلوه‌ای از طبیعت هستند. سنت ازدواج هم همینطور. با گل آرایی در مراسمتان و دقت در انتخاب دسته گل عروس، به هرچه طبیعی و مجلل برگزار شدن مراسمتان کمک کنید. مطالعه‌ی این 7 نکته را از دست ندهید.

گل آرا و گل فروش‌های عروسی هنرمندانی هستند که کاری که میکنند را به نحو احسن انجام می‌دهند زیرا عاشقش هستند. با این گفته‌ها، هیچ هنرمندی اگر مضطرب ، اذیت و گیج شده باشد، به خوبی کارش  را انجام نمی‌دهد. برای حل این مشکل، این 7 چیز را هنگامی که با گل آرای مراسم صحبت می‌کنید به خاطر داشته باشید تا مطمئن شوید که بهترین آرایش و نظم ممکن را خواهید داشت:

  1. تم را بدانید

شما باید همه‌ی نمونه‌ها، عکس‌ها و دیگر اطلاعات را وقتی که قرار است گل فروش را ملاقات کنید به همراه داشته باشید. حرفه ای‌ها بیشتر خوش حال می‌شوند تا کمک کنند دسته‌گلتان را با بقیه‌ی مراسم هماهنگ و یکدست کنید و کار کردن با شما تقریبا غیر ممکن خواهد بود اگر ندانید چه چیزی می‌خواهید.

 

  1. شفاف و قاطع باشید

از اظهار نظر کردن نترسید، اگر به گل آرای مراسمتان بتوانید بگویید که دقیقا چه می‌خواهید، همه چیز راحت‌تر پیش می‌رود. آیا شما گل یا رنگ یا حس مشخصی را در دست گلتان می‌خواهید؟ همه‌ی جزئیات را به گل فروش همان موقع بگویید تا دقیقا چیزی که می‌خواهید را به شما تحویل دهد، اصلا حدس و گمان لازم نیست.

  1. رایحه‌ی ملایم

اهمیتی ندارد که چقدر از عطر گل‌ها لذت می‌برید، ساعت‌ها با آن محاصره شدن، در آخر برای شما اذیت کننده خواهد بود و خود به خود به یک مشکل بزرگ هم برای مهمانان تبدیل خواهد شد. اگر شما در نظر دارید تا گل‌هایی که با عطرشان معروفند را انتخاب کنید، این را قبل از خفه کردن مهمانان با بوی غلیظ گل‌ها با گل فروش در میان بگذارید تا در تجدید نظر کمکتان کند.

 

  1. مقدار پول و کاری که با آن می‌شود کرد را در نظر بگیرید

اگر مقداری بودجه در نظر بگیرید، آن را از قبل به گل آرا بگویید و درباره‌ی کاری که با مقدار پولتان می‌شود کرد، کمی جستجو کنید. اگر دنبال این هستید که یک اتاق پر از گل با بودجه‌ای کم تهیه کنید حتما از قبل به آن‌ها بگویید تا بهترین تلاششان را بکنند تا شاید معجزه‌ای رخ داد.

  1. به آرامی با گل ها رفتار کنید

گل‌ها ظریف و قابل پژمردن هستند و اگر می‌خواهید تا پایان مراسم خوب به نظر برسند، باید تا زمانی که قرار است آن را به سوی جمعیت پرتاب کنید سالم و خوب نگه داری کنید. بعد از این لحظه دیگر آزاد خواهید بود تا هرکاری دوست دارید انجام دهید.

 

  1. مواظب لکه ها باشید

بعضی عروس‌ها چیزهایی را می‌خواهند که لباسشان را در معرض لکه‌ها قرار خواهد داد، مخصوصا دسته گل‌هایی که هیچ پوشش و پارچه‌ای روی ساقه‌شان ندارند. وقتی گل فروش عروسیتان چیزهایی را اخطار می‌کند که لباستان را در معرض لکه قرار می‌دهد، به دقت گوش کنید و قبل از تصمیم گیری خوب سبک و سنگین کنید وگرنه بعد از انتخاب تقصیر را گردن آن‌ها نیندازید زیرا این انتخاب شما بوده است.

  1. از آلرژی، به خوبی اگاه باشید

اگر از آلرژی بهاره و گرده افشانی به ستوه آمده‌اید، به یاد داشته باشید که گل‌های شما شاید باعث آبریزش بینی، عطسه و جمع شدن آب در چشمتان شود که این‌ها تنها اخرین چیزهایی هستند که انتظار مواجه با آن‌ها را در روز عروسیتان دارید. اگر احتمال نشانه‌ای هرچند کوچک از آلرژی می‌دهید، یک قرص آنتی هیستامین قبل از شروع مراسم مصرف کنید و بعدا از ما تشکر خواهید کرد.

مقالات مرتبط مقالات مرتبط