مقاله مقاله

چیزهایی که باید در انتخاب دی‌جی عروسی در نظر بگیرید
چیزهایی که باید در انتخاب دی‌جی عروسی در نظر بگیرید

چیزهایی که باید در انتخاب دی‌جی عروسی در نظر بگیرید

در این مقاله به 7 مورد مهمی که در انتخاب دی‌جی یا ارکستر عروسی باید به آن‌ها توجه شود، پرداخته‌ایم. با مطالعه‌ی این مقاله ریسک بی‌برنامگی در اجرای مراسم را کاهش دهید.

با وجود اینکه میانگین دی‌جی‌ها و ارکسترها همراه جمعیت و مهمان‌ها هستند، یک دی‌جی بد حقیقتا می‌تواند شادی و اتمسفر عروسی را کاهش دهد، یا یک‌دی جی خوب سالن جشن را به محلی که همه برای رقص راحت هستند تبدیل می‌کند. قبل از انتخاب دوست خانوادگیتان که کمی در موزیک سررشته دارد یا انتخاب اولین نتیجه‌ی سرچ اینترنتی خود، این چند نکته‌ی مهم برای انتخاب دی‌جی را مطالعه کنید تا مراسم عروسی شما به یک مراسم رویایی تبدیل شود.

1. خواسته‌هایتان را در نظر بگیرید

هنگام انتخاب یک دی‌جی، شما باید افرادی را انتخاب کنید که پاسخگوی انتظارات شما باشند. آیا کسی را می‌خواهید که یک گوشه می‌ایستد و فقط مشغول تعویض آهنگ است؟ یا کسی را می‌خواهید که بیشتر موسیقی محلی بلد باشد یا پاپ و الکتریک؟

 

2. تحقیق کنید

وقتی دنبال تهیه‌ی لیستی از دی‌جی‌ها هستید، بهترین قدم بعدی این است که درباره‌ی سابقه‌ی کاری آن‌ها پرس‌و‌جو کنید و ویدیوهای کاری آنها را تماشا کنید. حتی شما می‌توانید با دی‌جی‌های مورد نظر تماس گرفته و درخواست نمونه کارکنید تا مطمئن شوید می توانند اتمسفر شادی برای عروسیتان بسازند.

3. با فرد موردنظر ملاقات کنید

مهم‌ترین مرحله در انتخاب یک دی‌جی عروسی این است که با تک تک دی‌جی‌هایی که در لیست نوشته‌اید ملاقات یا صحبت تلفنی داشته باشید. بدین ترتیب مطمئن می‌شوید که آنها با استایل عروسی و مهمانان شما تناسب لازم را دارند. بابت وسواس در این مورد نترسید، و حواستان جمع باشد تا سوالاتی را بپرسید که تمام اطلاعات لازم را درباره‌ی شخصی که قرار است به مراسم شور بدهد را داشته باشید.

4. بین هیجان و تجربه توازن ایجاد کنید

با اینکه یک دی‌جی پرسابقه می‌داند چه کاری انجام می‌دهد، یک دی‌جی سالخورده و پیر ممکن است کیفیت اجرا و هیجان مراسم را کاهش دهد. به طور مشابه یک دی جی تازه کار هم ممکن است تمام وقت هیجان زده و جوگیر باشد و نیازهای یک اجرای فوق‌العاده را نشناسد.

 

5. راجع به تجهیزاتشان سوال کنید

اگر ایده‌ی خاصی برای جشنتان دارید، حتما از دی‌جی موردنظر سوال کنید که آیا می‌توانند رویای شما را تحقق ببخشند؟ راجع به فوق برنامه‌هایی هم که ممکن است پیشنهاد دهند سوال کنید. شما باید حتی از صحت کارکرد اسپیکرهایشان هم اطمینان حاصل کنید.

 

6. از اینکه آن ها به حرفتان گوش می دهند مطمئن شوید

وقتی راجع به لیست پخش و خواسته ها با آن ها صحبت می کنید، ببینید چگونه باتوجه به شما گوش می دهند یا چقدر برای عروسیتان مشتاقند. اگر او بی علاقه است یا در برابر ایده هایتان مقابله می کند، حتما او را از لیست خط بزنید و درجایی دیگر به دنبال کسی بگردید که ایده‌هایتان را درک می‌کند.

7. راجع به برنامه ی پشتیبان آن ها سوال کنید

اگر موقعیتی اضطراری پیش آید آنها چه می‌کنند؟ یا اگر نتوانند سر وقت حاضر شوند آیا جایگزینی برای خودشان دارند؟ دانستن اینکه همه‌ی جوانب را پوشش داده‌اید بهترین راه برای آسایش و لذت بردن از جشن عروسیتان است.

مقالات مرتبط مقالات مرتبط