مقاله مقاله

مزیت های یک عروسی زمستانی
مزیت های یک عروسی زمستانی

مزیت های یک عروسی زمستانی

حتما با خودتان میگویید این چه عنوانی است! مزیت‌های یک عروسی زمستانی؟ اما به شما قول می‌دهیم پس از خواندن این مقاله نظرتان به کل عوض خواهد شد و تاریخ عروسی را تغییر خواهید داد.

هر فصل مزیت‌های خودش را برای عروسی دارد. با وجود اینکه زمستان به اندازه‌ی فصل‌های دیگر برای عروسی محبوب نیست، اما خیلی مزیت‌های متمایزی دارد. زمستان فصلی با کمترین محبوبیت برای برگزاری عروسی است اما دلایل زیادی وجود دارد که بهتر است عروسی را در این فصل برگزار کرد، دلایلی مثل هزینه و در دسترس بودن خدمات. یک عروسی زمستانی می‌تواند برایتان فوق العاده باشد مخصوصا اگر می‌خواهید کمتر از دو سال بعد از نامزدی‌تان ازدواج کنید.

1. به شدت رمانتیک است

یکی از بهترین مزیت‌های عروسی زمستانی این است که ازدواج در چنین فصل درخشان و سفیدی بسیار رمانتیک است. اگر خیلی خوش شانس باشید، شاید در روز عروسیتان برف ببارد و تمام روزتان را به یک پس زمینه سفید و طبیعی تبدیل کند. یک عروسی در فصل زمستان به شما فرصت گرفتن عکس‌های رمانتیک و احساسی را هم می‌دهد.

 

2. معمولا همه چیز در دسترس است

ازدواج در زمستان یعنی به احتمال زیاد دسترسی به انتخاب‌هایتان برای تالار، عاقد و ارکستر ایده‌آل بسیار راحت خواهد شد. مزون‌ها و فروشگاه‌ها هم به احتمال زیاد در دسترس هستند و شما راحت‌تر به خواسته‌های رویاییتان می‌رسید. شما به راحتی می‌توانید عکاس دلخواهتان را انتخاب کنید و همان آشپزی که در عروسی خواهرتان معجزه کرد را رزرو کنید. حال آنکه در فصل‌های شلوغ عروسی، بعضی تالارها، آتلیه‌ها و مزونهای معروف از مدت‌ها قبل رزرو شده‌اند و شما به سختی می‌توانید در این زمان ها به خواسته هایتان برسید.

 

3. قیمت ها خیلی ارزان تر است

یکی دیگر از مزیت‌های فوق العاده‌ی عروسی در زمستان این است که فروشگاه‌ها و مزون‌ها بیشتر در دسترس هستند، به دلیل اینکه تجارتشان کم رونق شده، و حاضرند تا برای خدماتشان تخفیف دهند چراکه این فصل، فصل کاری آنها نیست و به خرید شما نیاز دارند. این مسئله برای تالارها هم صدق می کند. پس خریدتان را انجام دهید و از چانه زدن برای تخفیف نترسید.

 

4. قطعا متفاوت است

یک عروسی در زمستان به شما آپشن‌هایی را می‌دهد که به راحتی در فصل‌های گرم سال وجود ندارد. شما می‌توانید یک عروسی زمستانی بی‌همتا برگزار کنید یا یکی از تعطیلات یا اعیاد را برای عروسی انتخاب کنید و با یک تیر دو نشان بزنید وهمچنین به عروسی خود آپشنی دهید که در فصل‌های دیگر وجود ندارد. شما همینطور مهمان‌هایی خواهید داشت که به جای خسته بودن از فصل عروسی‌های تکراری و پشت سرهم، شاد و مشتاق منتظر آمدن به مهمانی شما باشند.

 

5. زمان کمتری را برای برنامه ریزی و برگزاری می برد

اگر نمی‌خواهید دو سال وقت صرف برنامه‌ریزی عروسی کنید، با برگزاری عروسی در زمستان می‌توانید به شدت زمان انتظار را برای تالارها و آتلیه‌های پرتقاضا کاهش دهید. پس با این حساب اگر شما و همسرتان می‌خواهید کمی زودتر ازدواج کنید یک عروسی در زمستان مناسب شماست. فقط انتظار نداشته باشید تا تاریخ‌های محبوبی مثل کریسمس، سال نو، ولنتاین و... حتما در دسترس باشند. عروسی ‌هایی که در این روزها برگزار می‌شوند رایج هستند و نیاز به زمان بیشتری برای برنامه‌ریزی و برگزاری دارند.

مقالات مرتبط مقالات مرتبط