مقاله مقاله

میهمان‌هایتان را با این 5 شگرد عکاسان جشن عروسی خود سازید
میهمان‌هایتان را با این 5 شگرد عکاسان جشن عروسی خود سازید

میهمان‌هایتان را با این 5 شگرد عکاسان جشن عروسی خود سازید

چنانچه به دنبال ایده‌های عکاسی منحصر به فرد جشن عروسی هستید، ما به شما کمک می‌کنیم. جشن عروسی هر چه بیشتر دارای همکاری متقابل باشد، بیشتر به یادماندنی و سرگرم کننده خواهد بود. روشی ساده برای اینکه میهمانها را در آن سهیم کنیم این است که هشتگ جشن عروسی داشته باشیم. تلفیقی از دو چیز است که در حال حاضر میهمانها دوست دارند (ازدواج شما و رسانه‌های اجتماعی) که آنها را مشتاق می‌سازد تا از تمام این لحظات بخصوص جشن عروسی برای یک بار در طول عمر خود عکس بگیرند.

اینجا در مراسم عروسی، مایلیم از ایده‌هایی که دوست داریم یک قدم فراتر رویم. مطمئنا، داشتن هشتگ جشن عروسی، آسان و فوق العاده سرگرم کننده است. اما چرا میهمانهایتان را فیلمبرداران واقعی جشن عروسی خود نمی‌سازید؟ تمام عکسهای تصادفی، خنده دار و مخفی دوستان و آشنایان خود را تصور کنید که تصاویر ماندگار برای خاطرات روز جشن عروسی شما خواهند شد! اگرچه کنسل کردن عکاس و فیلمبردار را پیشنهاد نمی‌دهیم، اما فکر می‌کنیم میهمانها برای مدت کمی از پشت لنزهای دوربین بودن لذت می‌برند. با این ایده‌های عکس مردمی، اغلب می‌توانید عکسها را درست پس از اینکه گرفته می‌شوند مشاهده کنید! سلام  اینستاگرام!

سگتان را عکاس خود سازید

سگ جشن عروسی دوربین گوپرو را به همراه دارد که به شکمش بسته شده است.

اگر می‌خواهید چشم اندازی هوایی (یا بهتر است بگوییم چشم اندازی از دید سگ) از مراسم ازدواجتان ببینید، بهترین راه این است که یک دوربین را به گردن چهارپای خانگی خود ببندید. فکرش را بکنید چه عالی می‌شود اگر حیوان خانگی شما، مثل دختر کوچکی که گل روی سر شما می‌ریزد یا مثل کسی که حلقه های ازدواج را می‌آورد، در طول راهرو حرکت کند. با این کار چند ساعتی برنامه دوربین مخفی برای شما جور می‌شود و کلی سوژه ی جذاب ضبط خواهد شد.

آلبوم عکس پلاروید مخصوص مهمانان مهیا کنید

از عکس‌های پلاروید درجه یک به عنوان آلبوم میهمانی جشن عروسی استفاده می‌شود. قبل از برنامه‌های کاربردی و گوشیهای آیفون، دوربینهای پلاروید وجود داشتند که به محض اینکه عکسها را می‌گرفتید فورا چاپ شدند (این نیز ممکن است اینستاگرام واقعی باشد). چند تا از این دوربینها و چند حلقه فیلم، در جایگاه عکس، نزدیک میز اجناس کادویی جشن عروسی خود مهیا کنید. از میهمانها بخواهید هنگامی که در جشن عروسی می‌رقصند، فوری از خودشان عکسهایی بگیرند و آنها را به آلبوم میهمانی جشن عروسی، با پیامشان بر پشت عکس اضافه کنند. گرچه این دوربین ها قدیمی به نظر می‌رسند اما با تمام تم‌های عروسی کاربرد دارند. 

از دوربین های دستی قابل حمل استفاده کنید

آیا عالی نمی‌شد اگر می توانستید عکسهای جشن عروسی خود را بلافاصله پس از پایان مراسم مشاهده کنید؟ دوربینهای قابل حمل را در ابتدای میهمانی تحویل دهید و به اندازه‌ی کل شب، عکسهای جشن عروسی خواهید داشت که می‌توانید طی ساعتها میهمانی خود ببینید. احتمالا حتی برخی از میهمانها، عکسهایی برای خودشان نگه خواهند داشت!

موجی از ویدیوهای سلفی را درخواست کنید

از میهمانها بخواهید فیلم‌های سلفی با تلفن همراه خود بگیرند و با هشتگ جشن عروسی، در اینستاگرام منتشر کنند! بلافاصله پس از خوش گذرانی در جشن عروسی، قطعه عکسهای تصادفی زیادی از میهمانهایتان دریافت خواهید کرد.

یک غرفه سلفی درست کنید

آیپاد خود را، روز جشن عروسی، در خانه جا نگذارید! به جای استفاده از عکاس برای عکس گرفتن از مهمانان، غرفه‌ی سلفی با آی پاد خود و یک پایه ایجاد کنید. (چه کسی عکس سلفی گرفتن را دوست ندارد؟) همین عکسها را برای رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید یا آنها را مستقیم روی صفحه نمایش، در جشن عروسی نمایش دهید تا همه لذت ببرند.

مقالات مرتبط مقالات مرتبط