یکی از مهیج ترین بخش ازدواج خرید وسایل مرتبط با هر مراسم و زمان بندی درست برای خرید و یا سفارش می باشد. هدف از ایجاد این صفحه معرفی لوازم و ارائه زمانبندی مناسب است که می تواند به هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم کمک کند.

لوازم مورد نیاز لوازم مورد نیاز

۲۴ بهمن ۱۳۹۵
گرچه مدتی بعد از رونمایی کیک، کیک ناپدید می‌شود. اما هنوز مهم است که کیکی که انتخاب می‌کنیم زیبا و خوشمزه و مقروم به صرفه باشد. وقتی طراح و قناد مورد نظر خود را پیدا کردید روی پرسیدن این سوالات تمرکز کنید تا تجره‌ای ساده و زیبا از خرید کیک عروسیتان داشته باشید.
۲۲ آذر ۱۳۹۵
در این مقاله نکته‌های مفیدی راجع به خرید تور، لباس، تاج، کفش، زیورآلات و ... قرار داده‌ایم. امیداریم با خواندن این مقاله تيپي به یادماندنی برای عروسیتان رقم بزنید.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
گل‌ها جلوه‌ای از طبیعت هستند. سنت ازدواج هم همینطور. با گل آرایی در مراسمتان و دقت در انتخاب دسته گل عروس، به هرچه طبیعی و مجلل برگزار شدن مراسمتان کمک کنید. مطالعه‌ی این 7 نکته را از دست ندهید.
۱ آذر ۱۳۹۵
در این مقاله به 7 مورد مهمی که در انتخاب دی‌جی یا ارکستر عروسی باید به آن‌ها توجه شود، پرداخته‌ایم. با مطالعه‌ی این مقاله ریسک بی‌برنامگی در اجرای مراسم را کاهش دهید.
۱ آبان ۱۳۹۵
اگر ترتيب يک عروسي هيجان انگيز و رمانتيک را در پاييز داده‌ايد. مشاهده و سفارش اين کيک‌ها را از دست ندهيد!
۱۰ مهر ۱۳۹۵
اگر ترتيب يک عروسي هيجان انگيز و رمانتيک را در پاييز داده‌ايد. مشاهده و سفارش اين کيک‌ها را از دست ندهيد!
۲۴ شهريور ۱۳۹۵
در این مقاله علاوه بر اطلاعاتی که راجع به هر رنگ و گل‌های مناسب هر رنگ داده‌ایم، اطلاعاتی راجع به ست کردن دسته گل با لباس عروس، تم مراسم و دسته گل ساقدوش‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. مطمئنیم از مطالعه‌ی این مقاله لذت خواهید برد.
۱۴ شهريور ۱۳۹۵
از فاجعه‌های غیرمنتظره‌ی روز عروسی به کمک این چند وسیله جلوگیری کنید. حتی اگر روز عروسی را به بهترین شکل برنامه‌ریزی کرده باشید، باز هم چند چیز کوچک مشکل‌زا خواهد شد. پس بهترین راه این است که از مصیت‌ها و مشکلات روز عروسی با جمع آوری این چند وسیله‌ی کوچک در یک جعبه جلوگیری کنید.
۲۷ مرداد ۱۳۹۵
تور يکي از اجزاي جذاب لباس عروسي است که بايد با مدل لباس، استيل صورت، اندام و مدل مو متناسب باشد. در اين مقاله به تمام جنبه‌هاي انتخاب تور حتي با توجه به مکان عروسي و آب و هوا پرداختيم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۵
پس از مطالعه‌ی اين مقاله شما مي‌توانيد در انتخاب بهترين کروات متناسب با رنگ و تم عروسي و نوع اندام خود به بهترين نحو تصميم بگيريد. رنگ، طرح و استايل يک کروات از مهم‌ترين قسمت‌هاي لباس داماد است که در اين مقاله به آن پرداخته شده است.